JavaScript prawdopodobnie jest wyłączony.
Jest on wymagany do bezproblemowej pracy witryny. Aby uzyskać więcej informacji, kliknij tutaj .

Dwuczęściowe kostiumy kąpielowe

Dwuczęściowe kostiumy kąpielowe
Dwuczęściowe kostiumy kąpielowe z naszej oferty zawsze doskonale pasują do twojej figury. Chcesz wiedzieć dlaczego? Ponieważ możesz wybrać oddzielnie właściwy rozmiar ich dolnej i górnej części za tę samą cenę! Masz szersze biodra, a biustonosz od kostiumu kąpielowego jest dla Ciebie zazwyczaj zbyt ciasny? To nie problem. Nasz kostium z pewnością dopasujesz do swoich potrzeb.     W naszej ofercie znajdziesz dwuczęściowe kostiumy kąpielowe w wersji sexy bikini, praktycznej tankini jak również oddzielne - górne i dolne części kostiumów, które możesz łączyć wedle własnego uznania. Dalej możesz wybierać spośród szerokiej gamy kostiumów z usztywnianymi biustonoszami typu Push-Up, dla pań o mniejszym biuście, dla Pań noszących rozmiar XXL, modeli o bardzo dużych miseczkach. Dwuczęściowe kostiumy dla puszystych mają kuszący fason, a kostiumy z wyższym stanem dodatkowo wyszczuplają okolice talii.    Kolekcja kostiumów kąpielowych 2016 spełni Twoje wszystkie wymagania!

Dwuczęściowe kostiumy kąpielowe

Dwuczęściowe kostiumy kąpielowe z naszej oferty zawsze doskonale pasują do twojej figury. Chcesz wiedzieć dlaczego? Ponieważ możesz wybrać oddzielnie właściwy rozmiar ich dolnej i górnej części za tę samą cenę! Masz szersze biodra, a biustonosz od kostiumu kąpielowego jest dla Ciebie zazwyczaj zbyt ciasny? To nie problem. Nasz kostium z pewnością dopasujesz do swoich potrzeb.  
 
W naszej ofercie znajdziesz dwuczęściowe kostiumy kąpielowe w wersji sexy bikini, praktycznej tankini jak również oddzielne - górne i dolne części kostiumów, które możesz łączyć wedle własnego uznania. Dalej możesz wybierać spośród szerokiej gamy kostiumów z usztywnianymi biustonoszami typu Push-Up, dla pań o mniejszym biuście, dla Pań noszących rozmiar XXL, modeli o bardzo dużych miseczkach. Dwuczęściowe kostiumy dla puszystych mają kuszący fason, a kostiumy z wyższym stanem dodatkowo wyszczuplają okolice talii. 
 
Kolekcja kostiumów kąpielowych 2016 spełni Twoje wszystkie wymagania!

1 2 3 4 5 6 7 8 9 10

Kostiumy dwuczęściowe gwarancją pięknej opalenizny
 
Żadna kobieta nie jest w stanie wyobrazić sobie wczasów nad morzem bez seksownego dwuczęściowego kostiumu kąpielowego. Zapewni on bowiem nie tylko pełne podziwu spojrzenia otoczenia, ale dodatkowo piękną opaleniznę z minimum białych nieopalonych miejsc. Wygrzewanie się na plaży bez dwuczęściowego stroju kąpielowego jest nie do pomyślenia. Ale dwuczęściowy strój – mini bikini będzie dobrze Ci służył również w naszych stronach przy basenie czy też nad zalewem. Opal brzuch i stań się królową plaży i polskich jezior – z kostiumem kąpielowym z Astratex.pl.
 
Kostiumy dwuczęściowe z nowej kolekcji
 
W ramach kolekcji na rok 2016 przygotowano dla Ciebie to, co najlepsze. Wybieraj z szerokiej oferty modnych i cieszących oko krojów i różnorodnej palety kolorów. W Twojej garderobie nie może zabraknąć nowoczesnego dwuczęściowego stroju kąpielowego. W naszej ofercie znajdziesz uwodzicielskie mini bikini, stroje kąpielowe z wkładkami push-up i bez nich – dla ciężarnych, tankini nie tylko dla kobiet o pełnych kształtach, z dużym biustem i małymi piersiami. Zakochasz się w dwuczęściowych kostiumach kąpielowych 2016.
 
 

Potrzebujesz pomocy? Zadzwoń 71 382 29 63

HOTLINE: 71 382 29 63

Copyright 2005-2017 © ASTRATEX s.r.o. webdesign: PeckaDesign

Velký výprodej podprsenek: až -40 %

DARMOWA
dostawa!

Ponad 130 złotych

Do końca promocji pozostaje:

doprava