JavaScript prawdopodobnie jest wyłączony.
Jest on wymagany do bezproblemowej pracy witryny. Aby uzyskać więcej informacji, kliknij tutaj .

Bielizna funkcyjna

Bielizna funkcyjna
Męską bieliznę funkcyjną docenisz podczas uprawiania sportów. Twoja skóra zostanie sucha, a Ty będziesz mógł zjeżdżać na nartach, grać w hokeja i oddawać się w pełni innym sportom zimowym, w wygodzie, z uczuciem ciepła i suchości. Nie zapominaj jednak, że bielizna funkcyjna dzieli się na dwie kategorie - pierwszą i drugą warstwę.  Pierwsza warstwato podstawa, która staje się Twoją drugą skórą. Ma właściwości, dzięki którym odprowadza wilgoć z powierzchni ciała i pomaga zachować jego stałą ciepłotę. więcej tutaj>. Druga warstwa pełni funkcję izolacji cieplnej. Zakłada się ją na pierwszą warstwę. Zapobiega utracie ciepła i jest przeznaczona na chłodniejsze dni. więcej tutaj>.

Bielizna funkcyjna

Męską bieliznę funkcyjną docenisz podczas uprawiania sportów. Twoja skóra zostanie sucha, a Ty będziesz mógł zjeżdżać na nartach, grać w hokeja i oddawać się w pełni innym sportom zimowym, w wygodzie, z uczuciem ciepła i suchości. Nie zapominaj jednak, że bielizna funkcyjna dzieli się na dwie kategorie - pierwszą i drugą warstwę. 

Pierwsza warstwato podstawa, która staje się Twoją drugą skórą. Ma właściwości, dzięki którym odprowadza wilgoć z powierzchni ciała i pomaga zachować jego stałą ciepłotę. więcej tutaj>.

Druga warstwa pełni funkcję izolacji cieplnej. Zakłada się ją na pierwszą warstwę. Zapobiega utracie ciepła i jest przeznaczona na chłodniejsze dni. więcej tutaj>.

Potrzebujesz pomocy? Zadzwoń 71 382 29 63

HOTLINE: 71 382 29 63

Copyright 2005-2017 © ASTRATEX s.r.o. webdesign: PeckaDesign | Eshop Netdirect Shopcentrik | Servicing by Programia.cz

Księga kuponów. Zniżkę wybierasz sobie sam.