JavaScript prawdopodobnie jest wyłączony.
Jest on wymagany do bezproblemowej pracy witryny. Aby uzyskać więcej informacji, kliknij tutaj .

Bielizna modelująca

Bielizna modelująca
Bielizna modelująca absolutnie nie jest przeznaczona wyłącznie dla kobiet noszących większe rozmiary odzieży. Jej funkcją nie jest wyłącznie wyszczuplanie sylwetki. Doskonale wygładza kontury Twojej sylwetki pod przylegającą suknią. Zapobiega prześwitywaniu brzegów fig, biustonosza lub niepożądanych fałdek skóry. Bieliznę tę docenisz w sezonie balowym. Prosty sposób na poprawienie swojej sylwetki. SOFT CONTROL - lekki stopień wyszczuplania, z wygładzające brzuch, biodra i pośladki MID CONTROL - średni stopień wyszczuplania, modeluje biodra, brzuch i pośladki MAX CONTROL - wysoki stopień wyszczuplania brzucha bioder i pośladków, wyszczupla figi aż o 2 rozmiary!

Bielizna modelująca

Bielizna modelująca absolutnie nie jest przeznaczona wyłącznie dla kobiet noszących większe rozmiary odzieży. Jej funkcją nie jest wyłącznie wyszczuplanie sylwetki. Doskonale wygładza kontury Twojej sylwetki pod przylegającą suknią. Zapobiega prześwitywaniu brzegów fig, biustonosza lub niepożądanych fałdek skóry. Bieliznę tę docenisz w sezonie balowym. Prosty sposób na poprawienie swojej sylwetki.

SOFT CONTROL - lekki stopień wyszczuplania, z wygładzające brzuch, biodra i pośladki

MID CONTROL - średni stopień wyszczuplania, modeluje biodra, brzuch i pośladki

MAX CONTROL - wysoki stopień wyszczuplania brzucha bioder i pośladków, wyszczupla figi aż o 2 rozmiary!

Majtki, body i sukienki modelujące
 
Marzysz o płaskim brzuszku, ale niezależnie od tego, jak bardzo się starasz, walka z tkanką tłuszczową nie przynosi efektów? Pomimo tego nie musisz bać się wyjść do ludzi w przylegającej sukience, w której możesz zaprezentować swoje doskonałe kształty. Modelujące majtki z wysokim pasem nie pozwolą, by Twoje pośladki psuły Ci humor. Doskonale zwężą Twoje biodra i ukształtują smakowite pośladki.
 
W celu uzyskania efektu całkowicie jędrnego ciała skorzystaj z body modelujących, które przywołają do porządku nie tylko Twoje biodra i tyłeczek, ale również wymodelują idealny pas. A pod suknie balowe i klasyczne załóż specjalną sukienkę modelującą, która zadziała dokładnie tam, gdzie powinna, a Ty zabłyśniesz. 
 
Nie musisz się zadręczać niedoskonałościami swojego ciała – dla partnera jesteś piękna taka, jaka jesteś, a dla pozostałych jest tu bielizna modelująca z naszej oferty. Kup sobie modelujące majtki wyszczuplające i pozostałą bieliznę modelującą na Astratex.pl. 
 

Potrzebujesz pomocy? Zadzwoń 71 382 29 63

HOTLINE: 71 382 29 63

Copyright 2005-2017 © ASTRATEX s.r.o. webdesign: PeckaDesign | Eshop Netdirect Shopcentrik | Servicing by Programia.cz

Księga kuponów. Zniżkę wybierasz sobie sam.