JavaScript prawdopodobnie jest wyłączony.
Jest on wymagany do bezproblemowej pracy witryny. Aby uzyskać więcej informacji, kliknij tutaj .

Bielizna modelująca

Bielizna modelująca
Postaw na bieliznę modelującą i wyszczuplającą! W ciągu minuty pięknie ukształtuje uda i pośladki i zapewni płaski brzuch. W naszej ofercie znajdziesz produkty podzielone według stopnia ściągnięcia oraz oczywiście części ciała, na której chcesz osiągnąć efekt ściągający.   SOFT CONTROL – lekki stopień ściągnięcia, z efektem wygładzania problematycznych partii   MID CONTROL – średni stopień ściągnięcia, z efektem kształtowania i formowania problematycznych partii   MAX CONTROL – wysoki stopień ściągnięcia z wyraźnym efektem ściągającym problematycznych partii, wyszczupla figurę nawet o 2 rozmiary!  

Bielizna modelująca

Postaw na bieliznę modelującą i wyszczuplającą! W ciągu minuty pięknie ukształtuje uda i pośladki i zapewni płaski brzuch. W naszej ofercie znajdziesz produkty podzielone według stopnia ściągnięcia oraz oczywiście części ciała, na której chcesz osiągnąć efekt ściągający.
 
SOFT CONTROL – lekki stopień ściągnięcia, z efektem wygładzania problematycznych partii
 
MID CONTROL – średni stopień ściągnięcia, z efektem kształtowania i formowania problematycznych partii
 
MAX CONTROL – wysoki stopień ściągnięcia z wyraźnym efektem ściągającym problematycznych partii, wyszczupla figurę nawet o 2 rozmiary!
 

Majtki, body i sukienki modelujące
 
Marzysz o płaskim brzuszku, ale niezależnie od tego, jak bardzo się starasz, walka z tkanką tłuszczową nie przynosi efektów? Pomimo tego nie musisz bać się wyjść do ludzi w przylegającej sukience, w której możesz zaprezentować swoje doskonałe kształty. Modelujące majtki z wysokim pasem nie pozwolą, by Twoje pośladki psuły Ci humor. Doskonale zwężą Twoje biodra i ukształtują smakowite pośladki.
 
W celu uzyskania efektu całkowicie jędrnego ciała skorzystaj z body modelujących, które przywołają do porządku nie tylko Twoje biodra i tyłeczek, ale również wymodelują idealny pas. A pod suknie balowe i klasyczne załóż specjalną sukienkę modelującą, która zadziała dokładnie tam, gdzie powinna, a Ty zabłyśniesz. 
 
Nie musisz się zadręczać niedoskonałościami swojego ciała – dla partnera jesteś piękna taka, jaka jesteś, a dla pozostałych jest tu bielizna modelująca z naszej oferty. Kup sobie modelujące majtki wyszczuplające i pozostałą bieliznę modelującą na Astratex.pl. 
 

Potrzebujesz pomocy? Zadzwoń 71 382 29 63

HOTLINE: 71 382 29 63

Copyright 2005-2017 © ASTRATEX s.r.o. webdesign: PeckaDesign

Plné tvary až -30 %

DARMOWA
dostawa!

Ponad 130 złotych

Do końca promocji pozostaje: