JavaScript prawdopodobnie jest wyłączony.
Jest on wymagany do bezproblemowej pracy witryny. Aby uzyskać więcej informacji, kliknij tutaj .

Bodystocking

Bodystocking
Pończocha na całe ciało? Dokładnie tym jest bodystocking. Delikatna, elastyczna siateczka pokrywa całe ciało w ten sposób, że kobieta jest kompletnie ubrana, ale jakby nie była… W każdym razie jest niezwykle ponętna. Oryginalne motywy stymulują fantazję i potrafią podkreślić najmocniejsze strony kobiecego ciała. Natomiast funkcję wisienki na torcie pełni praktyczny rozporek w rozkroku, otwierający drogę do igraszek erotycznych bez konieczności zdejmowania całej kreacji. Bodystocking to również oryginalny prezent, który z pewnością zadziwi!   Wypróbuj coś nowego – wypróbuj bodystocking.  

Bodystocking

Pończocha na całe ciało? Dokładnie tym jest bodystocking. Delikatna, elastyczna siateczka pokrywa całe ciało w ten sposób, że kobieta jest kompletnie ubrana, ale jakby nie była… W każdym razie jest niezwykle ponętna. Oryginalne motywy stymulują fantazję i potrafią podkreślić najmocniejsze strony kobiecego ciała. Natomiast funkcję wisienki na torcie pełni praktyczny rozporek w rozkroku, otwierający drogę do igraszek erotycznych bez konieczności zdejmowania całej kreacji. Bodystocking to również oryginalny prezent, który z pewnością zadziwi!
 
Wypróbuj coś nowego – wypróbuj bodystocking.
 

Bodystocking dla odważnych
 
Bodystocking zdecydowanie nie jest dla wszystkich. Czy zaliczasz się do grona osób, którym wydaje się podniecające? Nie bój się go wypróbować. Potrafi świetnie stymulować męską fantazję, a delikatnej płci dodaje pewności siebie. Przecież kiedy indziej kobieta może wydawać się sobie bardziej seksowna niż w objęciu koronek całkowicie bezwstydnie odkrywających partie, które zazwyczaj pozostają w ukryciu? Bodystocking jest dla odważnych, a na tych, którzy pokonają początkowy strach, czeka słodka nagroda. Dołączysz do ich grona? Obejrzyj także seksowne body erotyczne
 

Potrzebujesz pomocy? Zadzwoń 71 382 29 63

HOTLINE: 71 382 29 63

Copyright 2005-2017 © ASTRATEX s.r.o. webdesign: PeckaDesign | Eshop Netdirect Shopcentrik | Servicing by Programia.cz

Kupon
Kupon