JavaScript prawdopodobnie jest wyłączony.
Jest on wymagany do bezproblemowej pracy witryny. Aby uzyskać więcej informacji, kliknij tutaj .

Bonusy i rabaty

Na stronie www.astratex.pl można uzyskać mnóstwo bonusów i rabatów. Jeśli tylko poświęcisz chwilę na przeczytanie tego tekstu, zrozumiesz, że bycie klientem Astratex.pl naprawdę się opłaca!

Podstawowa oszczędność wynika z faktu, że Astratex.pl wybiera wyłącznie towar najwyższej jakości na zadowalającym poziomie cenowym. Materiały i inne elementy bielizny oraz strojów kąpielowych pochodzą z UE (tutaj są też produkowane). Pomimo tego nasze ceny na tle cen towarów z Azji wypadają niezwykle korzystnie.

 

Przegląd bonusów i rabatów

  • Promocja tygodnia:

Produkty z tej kategorii oferowane są z 10-40% zniżką. Czas trwania promocji jest ograniczony.

  • Kod rabatowy:

Jeśli użyjesz kodu rabatowego (np. z przesłanego przez nas newslettera), zostanie Ci odliczona wymieniona kwota lub % od ceny towaru. W jednym zamówieniu nie można wykorzystać więcej kuponów zniżkowych.

  • DARMOWA wysyłka:

Darmowa wysyłka dotyczy zamówień powyżej  199 zł, nie płacisz za wysyłkę ani pakowanie. Oszczędzasz nawet 17 zł, ewentualnie 14 zł w przypadku płatności z góry.

  • Twoja Skarbonka:

Jeśli się zarejestrujesz, kupisz towar i za niego zapłacisz, zwrócimy Ci 8 % wartości zakupionego towaru. Kwota ta trafi do Skarbonki i można ją będzie wykorzystać w ciągu 6 miesięcy do zapłacenia za następne zakupy.  Pieniądze do Twojej Skarbonki zostaną przypisane dopiero po ponad 15 dniach od dostarczenia zamówienia. Przesunięcie w czasie wynika z powodu czternastodniowego terminu na zwrot paczki, który przysługuje każdemu naszemu klientowi. Jeśli zamówienie w tym terminie zostanie zwrócone, pieniądze do Skarbonki nie zostają przypisane.

Potrzebujesz pomocy? Zadzwoń 71 382 29 63

HOTLINE: 71 382 29 63

Copyright 2005-2017 © ASTRATEX s.r.o. webdesign: PeckaDesign | Eshop Netdirect Shopcentrik | Servicing by Programia.cz

Kupon
Kupon