JavaScript prawdopodobnie jest wyłączony.
Jest on wymagany do bezproblemowej pracy witryny. Aby uzyskać więcej informacji, kliknij tutaj .

Dwuczęściowe kostiumy kąpielowe

Dwuczęściowe kostiumy kąpielowe
Dwuczęściowe kostiumy kąpielowe z naszej oferty zawsze doskonale pasują do Twojej figury. Możesz zatem wybrać oddzielnie właściwy rozmiar ich dolnej i górnej części za tę samą cenę! W naszej szerokiej ofercie znajdziesz dwuczęściowe kostiumy kąpielowe w wersji sexy bikini, praktyczne tankini jak również oddzielne - górne i dolne części kostiumów, które możesz łączyć według uznania. Dalej możesz wybierać spośród szerokiej oferty kostiumów z usztywnianymi biustonoszami typu push up, dla Pań o mniejszym biuście, dla Pań noszących rozmiar XXL, modeli o bardzo dużych miseczkach. Dwuczęściowe kostiumy dla puszystych mają kuszący fason, a kostiumy z wyższym stanem dodatkowo wyszczuplają okolice talii.  Kolekcja kostiumów kąpielowych 2017 spełni Twoje wszystkie oczekiwania!!

Dwuczęściowe kostiumy kąpielowe

Dwuczęściowe kostiumy kąpielowe z naszej oferty zawsze doskonale pasują do Twojej figury. Możesz zatem wybrać oddzielnie właściwy rozmiar ich dolnej i górnej części za tę samą cenę! W naszej szerokiej ofercie znajdziesz dwuczęściowe kostiumy kąpielowe w wersji sexy bikini, praktyczne tankini jak również oddzielne - górne i dolne części kostiumów, które możesz łączyć według uznania. Dalej możesz wybierać spośród szerokiej oferty kostiumów z usztywnianymi biustonoszami typu push up, dla Pań o mniejszym biuście, dla Pań noszących rozmiar XXL, modeli o bardzo dużych miseczkach. Dwuczęściowe kostiumy dla puszystych mają kuszący fason, a kostiumy z wyższym stanem dodatkowo wyszczuplają okolice talii. 

Kolekcja kostiumów kąpielowych 2017 spełni Twoje wszystkie oczekiwania!!

1 2 3 4

Kostiumy dwuczęściowe gwarancją pięknej opalenizny
 
Żadna kobieta nie jest w stanie wyobrazić sobie wczasów nad morzem bez seksownego dwuczęściowego kostiumu kąpielowego. Zapewni on bowiem nie tylko pełne podziwu spojrzenia otoczenia, ale dodatkowo piękną opaleniznę z minimum białych nieopalonych miejsc. Wygrzewanie się na plaży bez dwuczęściowego stroju kąpielowego jest nie do pomyślenia. Ale dwuczęściowy strój – mini bikini będzie dobrze Ci służył również w naszych stronach przy basenie czy też nad zalewem. Opal brzuch i stań się królową plaży i polskich jezior – z kostiumem kąpielowym z Astratex.pl.
 
Kostiumy dwuczęściowe z nowej kolekcji
 
W ramach kolekcji na rok 2016 przygotowano dla Ciebie to, co najlepsze. Wybieraj z szerokiej oferty modnych i cieszących oko krojów i różnorodnej palety kolorów. W Twojej garderobie nie może zabraknąć nowoczesnego dwuczęściowego stroju kąpielowego. W naszej ofercie znajdziesz uwodzicielskie mini bikini, stroje kąpielowe z wkładkami push-up i bez nich – dla ciężarnych, tankini nie tylko dla kobiet o pełnych kształtach, z dużym biustem i małymi piersiami. Zakochasz się w dwuczęściowych kostiumach kąpielowych 2017.
 
 

Potrzebujesz pomocy? Zadzwoń 71 382 29 63

HOTLINE: 71 382 29 63

Copyright 2005-2017 © ASTRATEX s.r.o. webdesign: PeckaDesign | Eshop Netdirect Shopcentrik | Servicing by Programia.cz

Księga kuponów. Zniżkę wybierasz sobie sam.