JavaScript prawdopodobnie jest wyłączony.
Jest on wymagany do bezproblemowej pracy witryny. Aby uzyskać więcej informacji, kliknij tutaj .

Gorsety i pasy do pończoch

Gorsety i pasy do pończoch
Uwodzicielskie i seksowne damskie gorsety i pasy do podwiązek dodadzą dynamiki wieczornemu romantyzmowi. Możesz zakupić gorsety z winylu, koronkowe gorsety, oferujemy również gorsety modelujące (wyszczuplające) przeznaczone do noszenia pod ubraniem. Do wyboru masz wiele najróżniejszych kolorów: między innymi wyzywający czarny, romantyczny biały lub namiętny bordo.   Pasy do pończoch mogą być jednym z dodatków. Często stosowane są jako element kompletu – biustonosza i majtek. Spraw sobie przyjemność i pozwól sobie na coś wyjątkowego. Bądź zniewalająca!  

Gorsety i pasy do pończoch

Uwodzicielskie i seksowne damskie gorsety i pasy do podwiązek dodadzą dynamiki wieczornemu romantyzmowi. Możesz zakupić gorsety z winylu, koronkowe gorsety, oferujemy również gorsety modelujące (wyszczuplające) przeznaczone do noszenia pod ubraniem. Do wyboru masz wiele najróżniejszych kolorów: między innymi wyzywający czarny, romantyczny biały lub namiętny bordo.
 
Pasy do pończoch mogą być jednym z dodatków. Często stosowane są jako element kompletu – biustonosza i majtek. Spraw sobie przyjemność i pozwól sobie na coś wyjątkowego. Bądź zniewalająca!
 

Seksowne gorsety i podwiązki na Astratex.pl

Bądź piękna, seksowna i atrakcyjna. Wybierz coś dla siebie z naszej oferty gorsetów i pasów do pończoch, które doskonale podkreślą Twoje kształty, dzięki czemu wywrzesz zniewalające wrażenie. Damskie gorsety możesz zakładać także w nocy dla swojego ukochanego lub jako dodatek do majtek. Do wyboru masz różne materiały, takie jak koronka czy też winyl. Wybierać możesz również z oferty gorsetów modelujących (wyszczuplających), które świetnie kształtują figurę. Podwiązki są odpowiednim dodatkiem nie tylko do gorsetów, ale wyśmienicie pasują także do biustonoszy i majtek.
 
Pokaż skrywaną w sobie kobiecość, stań się zniewalająca.
 

Potrzebujesz pomocy? Zadzwoń 71 382 29 63

HOTLINE: 71 382 29 63

Copyright 2005-2017 © ASTRATEX s.r.o. webdesign: PeckaDesign

Plné tvary až -30 %

DARMOWA
dostawa!

Ponad 130 złotych

Do końca promocji pozostaje: