POTRZEBUJESZ POMOCY? ZADZWOŃ 713 822 963 HOTLINE: 713 822 963

Brafitting
Do darmowej dostawy brakuje XXX zł (9999,- Kč)
MENU

Jednoczęściowe kostiumy kąpielowe

Damskie jednoczęściowe Kostiumy kąpielowe 2017 są wygodne i bardzo seksowne, nawet dla osób o pełniejszych kształtach.! Już od dawna nie uważa się, że kostiumy jednoczęściowe wypada nosić jedynie na basenie podczas profesjonalny treningów pływackich. Przykładem tego, jak seksownie możesz wyglądać w kostiumach, jest kolekcja David-Vacanze . Te wyszczuplające kostiumy bezbłędnie  pasują do każdej sylwetki. Są odpowiednie zarówno dla szczupłych jak i grubszych pań.

Więc nie zastanawiaj się, tylko wybierz piękny i praktyczny jednoczęściowy kostium kąpielowy!

Kostiumy jednoczęściowe do uprawiania sportu i podkreślające piękną sylwetkę
 
Chociaż jednoczęściowe kostiumy kąpielowe przez długi czas były uważane za ubranie sportowe, w kolekcji 2017 znajdziesz damskie stroje kąpielowe o naprawdę gustownych krojach (z efektem push-up, usztywniane, z nogawkami, monokini itp.), których nie musisz wstydzić się założyć nawet na imprezę przy basenie z przyjaciółmi. Zgrabnie obrysują sylwetkę i pozwolą zabłysnąć Twoim kształtom – odpowiednie dla puszystych sylwetek. Jednak kostiumy jednoczęściowe wykorzystasz oczywiście głównie podczas pływania wyczynowego i kondycyjnego, przy którym stroje dwuczęściowe często się ześlizgują, odkrywając to, co powinno pozostać zakryte.
 
Rozkoszuj się tym cudownym uczuciem podczas pływania, kąpieli i dokazywania w wodzie. Zakochasz się w jednoczęściowych kostiumach kąpielowych 2017!