JavaScript prawdopodobnie jest wyłączony.
Jest on wymagany do bezproblemowej pracy witryny. Aby uzyskać więcej informacji, kliknij tutaj .

Jednoczęściowe kostiumy kąpielowe

Jednoczęściowe kostiumy kąpielowe
Damskie jednoczęściowe kostiumy kąpielowe 2017 są wygodne i bardzo seksowne, nawet dla osób o pełniejszych kształtach.! Już od dawna nie uważa się, że kostiumy jednoczęściowe wypada nosić jedynie na basenie podczas profesjonalnych treningów pływackich. Doskonałym przykładem tego, jak seksownie można w nich wyglądać, jest kolekcja David-Vacanze . Ten wyszczuplający kostium kąpielowy idealnie pasuje do każdej sylwetki i niewiarygodnie podkreśla jej piękno. Jest odpowiedni dla kobiet szczupłych i tych o mocniejszej sylwetce. Rozmiary od S do 5XL! Nie zastanawiaj się więc, tylko wybierz dla siebie piękny i praktyczny jednoczęściowy kostium kąpielowy!

Jednoczęściowe kostiumy kąpielowe

Damskie jednoczęściowe kostiumy kąpielowe 2017 są wygodne i bardzo seksowne, nawet dla osób o pełniejszych kształtach.! Już od dawna nie uważa się, że kostiumy jednoczęściowe wypada nosić jedynie na basenie podczas profesjonalnych treningów pływackich. Doskonałym przykładem tego, jak seksownie można w nich wyglądać, jest kolekcja David-Vacanze . Ten wyszczuplający kostium kąpielowy idealnie pasuje do każdej sylwetki i niewiarygodnie podkreśla jej piękno. Jest odpowiedni dla kobiet szczupłych i tych o mocniejszej sylwetce. Rozmiary od S do 5XL!

Nie zastanawiaj się więc, tylko wybierz dla siebie piękny i praktyczny jednoczęściowy kostium kąpielowy!

Kostiumy jednoczęściowe do uprawiania sportu i podkreślające piękną sylwetkę
 
Chociaż jednoczęściowe kostiumy kąpielowe przez długi czas były uważane za ubranie sportowe, w kolekcji 2017 znajdziesz damskie stroje kąpielowe o naprawdę gustownych krojach (z efektem push-up, usztywniane, z nogawkami, monokini itp.), których nie musisz wstydzić się założyć nawet na imprezę przy basenie z przyjaciółmi. Zgrabnie obrysują sylwetkę i pozwolą zabłysnąć Twoim kształtom – odpowiednie dla puszystych sylwetek. Jednak kostiumy jednoczęściowe wykorzystasz oczywiście głównie podczas pływania wyczynowego i kondycyjnego, przy którym stroje dwuczęściowe często się ześlizgują, odkrywając to, co powinno pozostać zakryte.
 
Rozkoszuj się tym cudownym uczuciem podczas pływania, kąpieli i dokazywania w wodzie. Zakochasz się w jednoczęściowych kostiumach kąpielowych 2017!
 

Potrzebujesz pomocy? Zadzwoń 71 382 29 63

HOTLINE: 71 382 29 63

Copyright 2005-2017 © ASTRATEX s.r.o. webdesign: PeckaDesign

Black Friday -20 %.

DARMOWA
dostawa!

Ponad 129 złotych

Do końca promocji pozostaje: