JavaScript prawdopodobnie jest wyłączony.
Jest on wymagany do bezproblemowej pracy witryny. Aby uzyskać więcej informacji, kliknij tutaj .

Kąpielówki męskie

Kąpielówki męskie
Pierwszorzędne i bardzo gustowne kąpielówki męskie 2017 w magazynie w różnych rozmiarach. Do wyboru masz delikatnie opinające klasyczne, męskie kąpielówki, poza tym kąpielówki–bokserki oraz wygodne plażowe szorty kąpielowe/spodenki z długimi nogawkami i bez. Jeżeli kochasz ruch i swobodę, upodobasz sobie sportowe męskie kąpielówki. Klasyczne popularne materiały oraz nowoczesne i praktyczne wzory sprawiają, że kąpielówki 2017 mogą być niezwykle modną rzeczą.

Kąpielówki męskie

Pierwszorzędne i bardzo gustowne kąpielówki męskie 2017 w magazynie w różnych rozmiarach. Do wyboru masz delikatnie opinające klasyczne, męskie kąpielówki, poza tym kąpielówki–bokserki oraz wygodne plażowe szorty kąpielowe/spodenki z długimi nogawkami i bez.

Jeżeli kochasz ruch i swobodę, upodobasz sobie sportowe męskie kąpielówki. Klasyczne popularne materiały oraz nowoczesne i praktyczne wzory sprawiają, że kąpielówki 2017 mogą być niezwykle modną rzeczą.

1 2

Kąpielówki lub szorty kąpielowe na Astratex.pl
 
Kąpielówki i szorty kąpielowe, bokserki kąpielowe i spodenki z Astratex.pl doskonale nadają się do wesołych zabaw na plaży i do wody, na dokazywanie wśród fal czy do pływania wyczynowego w basenie.
 

Potrzebujesz pomocy? Zadzwoń 71 382 29 63

HOTLINE: 71 382 29 63

Copyright 2005-2017 © ASTRATEX s.r.o. webdesign: PeckaDesign | Eshop Netdirect Shopcentrik | Servicing by Programia.cz

Urodzinowy kupon. 17% zniżki na całe zakupy

DARMOWA
dostawa!

Ponad 129 złotych

Do końca promocji pozostaje: