JavaScript prawdopodobnie jest wyłączony.
Jest on wymagany do bezproblemowej pracy witryny. Aby uzyskać więcej informacji, kliknij tutaj .

Majtki

Majtki
Pełne pośladki powoli zaczynają wypierać ideał chudych modelek. W końcu zaczynają być modne porządne kobiece kształty, a nieodłącznymi ich elementami są z pewnością większe pośladki i biodra. Czy Ty też należysz do grona właścicielek doskonałej kobiecej sylwetki? Jeśli tak, z pewnością będziesz potrzebowała majtek w rozmiarze XXL dla kobiet o pełnych kształtach. Te specjalnie wykrajane modele dla puszystych nie będą Cię już nigdzie uwierać ani się wrzynać. A przede wszystkim świetnie wyglądają.   Skończ z nieestetycznie wyglądającymi modelami rodem z ubiegłego wieku. Nasze majtki dla kobiet o pełnych kształtach to nowoczesne designerskie modele, w których zakochasz się od pierwszego wejrzenia.  

Majtki

Pełne pośladki powoli zaczynają wypierać ideał chudych modelek. W końcu zaczynają być modne porządne kobiece kształty, a nieodłącznymi ich elementami są z pewnością większe pośladki i biodra. Czy Ty też należysz do grona właścicielek doskonałej kobiecej sylwetki? Jeśli tak, z pewnością będziesz potrzebowała majtek w rozmiarze XXL dla kobiet o pełnych kształtach. Te specjalnie wykrajane modele dla puszystych nie będą Cię już nigdzie uwierać ani się wrzynać. A przede wszystkim świetnie wyglądają.
 
Skończ z nieestetycznie wyglądającymi modelami rodem z ubiegłego wieku. Nasze majtki dla kobiet o pełnych kształtach to nowoczesne designerskie modele, w których zakochasz się od pierwszego wejrzenia.
 

Potrzebujesz pomocy? Zadzwoń 71 382 29 63

HOTLINE: 71 382 29 63

Copyright 2005-2017 © ASTRATEX s.r.o. webdesign: PeckaDesign | Eshop Netdirect Shopcentrik | Servicing by Programia.cz

Urodzinowy kupon. 17% zniżki na całe zakupy

DARMOWA
dostawa!

Ponad 129 złotych

Do końca promocji pozostaje: