JavaScript prawdopodobnie jest wyłączony.
Jest on wymagany do bezproblemowej pracy witryny. Aby uzyskać więcej informacji, kliknij tutaj .

Podkoszulki damskie

Podkoszulki damskie
W chłodnych zimowych miesiącach podkoszulki staną się Twoim nieocenionym towarzyszem. Zapewnią Ci ciepło, a jednocześnie ochronią okolicę lędźwi przed przeziębieniem, a tym samym przed nieprzyjemnymi problemami z nerkami. Podkoszulki z naszej oferty są nie tylko praktyczne, ale też piękne, więc nie musisz wstydzić się nosić ich w towarzystwie swojego partnera. Nowoczesne i odpowiedzialne kobiety noszą podkoszulki. Ty też je sobie kup.  

Podkoszulki damskie

W chłodnych zimowych miesiącach podkoszulki staną się Twoim nieocenionym towarzyszem. Zapewnią Ci ciepło, a jednocześnie ochronią okolicę lędźwi przed przeziębieniem, a tym samym przed nieprzyjemnymi problemami z nerkami. Podkoszulki z naszej oferty są nie tylko praktyczne, ale też piękne, więc nie musisz wstydzić się nosić ich w towarzystwie swojego partnera.
Nowoczesne i odpowiedzialne kobiety noszą podkoszulki. Ty też je sobie kup.
 

Podkoszulki w komplecie z majtkami
 
Posiadamy w ofercie piękne podkoszulki w komplecie z majtkami w tych samych wzorach i kolorach – klasycznymi, typu tanga i stringami. Spraw sobie przyjemność i zestaw sobie komplet, który spodoba się nie tylko Tobie, ale również Twojemu partnerowi. Dla zwolenniczek tradycyjnych kolorów w ofercie mamy oczywiście także klasyczne śnieżnobiałe i czarne podkoszulki. Do wyboru masz podkoszulki z fiszbinami i bez nich, koronkowe oraz gładkie, a także elastyczne i bezszwowe.
 
W Twojej szafie nie może zabraknąć podkoszulka, zamów go sobie z Astratex.pl!
 

Potrzebujesz pomocy? Zadzwoń 71 382 29 63

HOTLINE: 71 382 29 63

Copyright 2005-2017 © ASTRATEX s.r.o. webdesign: PeckaDesign

Black Friday -20 %.

DARMOWA
dostawa!

Ponad 129 złotych

Do końca promocji pozostaje: