713 822 963 (8.00 - 17.00) 713 822 963 (8.00 - 17.00)

713 822 963 (8.00 - 17.00) POTRZEBUJESZ POMOCY? 713 822 963 (8.00 - 17.00) (8.00 - 17.00)

Brafitting
0
Do darmowej dostawy brakuje XXX zł (9999,- Kč)
MENU

Dobrej jakości męską bieliznę funkcyjną docenisz podczas uprawiania sportów. Twoja skóra zostanie sucha, a Ty będziesz mógł zjeżdżać na nartach, grać w hokeja i oddawać się w pełni innym sportom zimowym, w wygodzie, z  uczuciem ciepła i suchości. Nie zapominaj jednak, że  bielizna funkcyjna dzieli się na dwie kategorie : pierwszą i drugą warstwę. 

Pierwsza warstwa to podstawa, która staje się Twoją drugą skórą. Bielizna ta ma właściwości absorpcyjne, dzięki którym odprowadza pot z powierzchni skóry i utrzymuje stałą temperaturę ciała. Więcej tutaj>

Druga warstwa stanowi rodzaj izolacji termicznej i jest zakładana na pierwszą warstwę. Zapobiega ona utracie ciepła i jest przeznaczona do stosowania podczas zimnych dni. Więcej tutaj>.

Bielizna funkcyjna zapewniająca suchość skóry

Pytasz, czym szczególnym wyróżnia się ta bielizna, o której tak głośno? Zostało wykonane ze specjalnych syntetycznych włókien, które doskonale absorbują wilgoć i odprowadzają ją od powierzchni skóry. Dzięki temu Twoje ciało pozostanie suche - już nie poczujesz potu ściekającego po plecach. Bielizna funkcyjna pozostaje sucha, ponieważ  przenosi wilgoć do kolejnych warstw ubioru lub pozwala jej wyparować.  Jeżeli jednak podejmiesz ekstremalny wysiłek, a bielizna funkcyjna stanie się nieco bardziej wilgotna, możesz być pewien, że na następny dzień będzie znowu sucha i założysz ją ponownie.
 

W bieliźnie funkcyjnej nie poczujesz zimna

Masz spocone plecy a przy podmuchach wiatru przepocona koszulka przykleja Ci się do skóry i dodatkowo ją wyziębia? W bieliźnie funkcyjnej tego nie doświadczysz. Bielizna termiczna nie pozwoli Ci zmarznąć.  Pochłania pot i przenosi go dalej  do kolejnych warstw ubioru lub pozwala mu wyparować. Sama natomiast zostaje sucha więc nie ziębi. Sprawdź, jak uprawia się sport w komforcie i zamów bieliznę termiczną, która towarzyszyć Ci będzie podczas zimowych wyzwań sportowych.
 

Bielizna funkcyjna nadaje się na wszystkie okazje

Zapewnić sobie doskonałą wygodę, znaczy ubrać się w bieliznę termiczną od stóp do głów. Na szczęście z Astrateksem to nie problem. W naszej ofercie znajdziesz damskie podkoszulki termiczne, bokserki i kalesony. i to z długimi, krótkimi rękawami oraz nogawkami. Nie zapominamy również o praktycznych skarpetach termicznych, które zagwarantują ciepło Twoim stopom. W przypadku górskich wypraw i jazdy na nartach stanowią one absolutną podstawę. Co więcej, teraz możesz wybierać spośród większej liczby kolorów i dzięki temu zrezygnować z nudnej szarości i czerni, a ubrać się w modele czerwone lub niebieskie! 

 

Newsletter

Czy chcesz być informowany o nowościach?Zapisz się na newsletter i zyskaj 25 zł

Edycja, zrezygnuj