713 822 963
MENU

Biustonosze Maia

Data: 21.10.2021

Biustonosze Maia

Dopasują się do Twoich kształtów. Który wybierzesz?

Miseczki ze specjalnego materiału

Wszystkie biustonosze Maia charakteryzują się lekko usztywnianymi miseczkami z termoaktywnej piany. Temperatura ciała sprawia, że miseczki dopasowują się do kształtu ciała i zapewniają piersiom wygodę i wsparcie przez cały dzień. Gładkie miseczki uzupełniają ramiączka i satynowe wykończenie.

Kup

Poznaj wszystkie modele

Biustonosz Maia, który już od długiego czasu jest naszym bestsellerem, oferujemy w kilku wariantach. Możesz wybrać model gładki lub z ozdobnymi elementami.

Maia4D Soft Control Pearl

Środkową część piankowych miseczek modelu Maia4D Soft Control Pearl uzupełnia delikatna koronka i mała perła. Te szczegóły dodają biustonoszowi luksusowego wyglądu.

Maia4D Soft Control Lace

W miejscu łączącym miseczki z ramiączkami, biustonosz Maia 4D Soft Control Lace zdobi subtelna koronka. To sprawia, że model ten jest bardzo elegancki.

Maia 4D Soft Control Deluxe

Biustonosz Maia 4D Soft Control Deluxe zdobią satynowe ramiączka, które uzupełnia satynowa wstążka na brzegu miseczek i linii fiszbinów. Model idealny na co dzień.

Biustonosz do karmienia Maia4D Soft Control

Górną część miseczek biustonosza do karmienia możesz bez problemu odpiąć. Model po środku zdobi subtelna koronka w tym samym odcieniu.

Biustonosze, które kobiety pokochały

Biustonosze Maia mają tysiące zadowolonych właścicielek. Nasze klientki cenią sobie przede wszystkim wygodę i materiał, który dopasowuje się do kształtu ciała. Często więc nie pozostają przy jednym biustonoszu i uzupełniają swoje garderoby o kolejne sztuki.

Kup


Niewidzialne majtki

Biustonosze Maia możesz łączyć z figami lub brazylianami w tym samym stylu. Uszyte są z delikatnej mikrofibry, a ich brzegi są wykrojone laserowo, dzięki czemu nie odznaczają się pod ubraniem.

Kup

Podoba Ci się ten produkt? Poleć go znajomym!

Facebook
Skopiuj link

Newsletter

Czy chcesz być informowany o nowościach?Czy chcesz być informowany o nowościach?

Edycja, zrezygnuj