713 822 963
MENU

Bokserki męskie

Są wygodne, stylowe i nowoczesne. Bokserki męskie powoli, ale z pewnością stają się najpopularniejszą bielizną. Są naprawdę wygodne, dopasowane, każdy model ma anatomicznie wyprofilowane nogawki i są wykonane z wysokiej jakości materiałów, które nie podrażniają skóry. Do wyboru są także modele bezszwowe, z włókna bambusowego lub bokserki z wesołym nadrukiem. A jeśli chcesz uzupełnić zapasy w szafie, możesz od razu kupić więcej produktów w korzystnym cenowo zestawie.

Oryginalne bokserki

Wymień zwykłe białe lub szare bokserki na kolorowe lub zadrukowane zabawnymi obrazkami. Rozbawisz tym swoją partnerkę a w męskiej szatni będziesz się wyróżniać. Kolory są po prostu modne. Udowodnij, że nie jesteś nudziarzem i wybierz  oryginalne kolorowe bokserki.  W nasze ofercie znajdziesz nowoczesne wzory, które polubisz od pierwszej chwili. Jeśli choć raz założysz bokserki kupione na stronie Astartex.pl, nie będziesz chciał innych. 

Jeżeli nie przekonały Cię klasyczne, oryginalne ani zabawne bokserki spójrz jeszcze na tanga i slipy lub na wygodne długie bokserki