713 822 963
MENU

Kupony prezentowe

Data: 12.12.2018


Bony prezentowe

Spraw bliskim radość i podaruj idealny prezent. Wybierz, czy wolisz otrzymać bon na e-mail czy wydrukowany pocztą. Resztę zrobimy za Ciebie.

Elektroniczny bon na miarę

Idealny prezent na ostatnią chwilę. Wystarczy parę kliknięć i już go masz na e-mailu. Jak będzie wyglądał, zależy tylko od Ciebie.

Stwórz bon

Standardowy drukowany bon

Bon podarunkowy na wysokiej jakości papierze. Wybierz wartość, dokończ zamówienie, a my Ci go wyślemy.

Kup bon drukowany

Czy wiecie, że …

… elektroniczny bon to jedyny prezent, który przygotujecie w 3 minuty?

Nie musicie po niego nigdzie chodzić, nie musicie czekać, ani pakować do ozdobnego papieru z kokardką. Wystarczy napisać życzenia, wybrać design i określić kwotę, potem zapłacić a bon pojawi się na waszym mailu.

… bony najczęściej kupują mężczyźni?

Kobiety prawie zawsze wiedzą, co chcieliby otrzymać ich bliscy, albo przynajmniej czego potrzebują. Mężczyźni często decydują się na wybór kuponu. Zaoszczędzą w ten sposób czas, a obdarowany wybierze dokładnie to, czego chce. I obie strony są zadowolone!

… najczęściej wybieracie kupon za 250 zł?

Za 250 zł kupicie już dwa piękne zestawy wraz z podwiązkami i pończochami. Albo kostium kąpielowy i luksusowy szlafrok. Albo zapas bokserek i skarpet na cały rok, a do tego jeszcze piżamę. Nie ograniczajcie się, raz w roku możecie dać się ponieść.

… bonem sprawicie radość, nawet jeśli nie macie pomysłu na prezent?

Z kredytem na zakupy zawsze dokonacie dobrego wyboru i gdybyście tego nie chcieli (ale wy oczywiście chcecie). Obdarowany albo obdarowana wybiorą to, czego naprawdę pragną. W odpowiednim rozmiarze, kroju i kolorze.


Newsletter

Czy chcesz być informowany o nowościach?Czy chcesz być informowany o nowościach?

Edycja, zrezygnuj