713 822 963
MENU

Koce

W ciepły koc możesz się zawinąć podczas oglądania filmu albo czytania książki. Odpowiednio dobrany koc jednak doda atrakcyjności Twojemu pokojowi dziennemu lub sypialni. W naszej ofercie znajdziesz puchate polarowe koce, wesołe kocyki dziecięce, stylowe grubo plecione koce i luksusowe koce z naturalnej wełny nowozelandzkiej lub merino, które będą Ci służyły długie lata. Tylko od Ciebie zależy, czy wybierzesz klasyczną kratkę, kolorowe wzory, czy stonowany minimalizm w neutralnych odcieniach.

Koc do ogrzania się i jako narzuta

Ponieważ nasze koce  naprawdę mają przepiękny design, nie musisz używać ich tylko do ogrzania się. Dzięki niezwykłym wzorom i atrakcyjnym kolorom możesz ich używać także jako narzutę na fotel albo na łóżko, co nada Twojemu salonowi lub sypialni szczególny wygląd. A gdyby na przykład Twoim dzieciom zdarzyłoby się je ubrudzić, możesz je wyprać w pralce w temperaturze do 30 °C. W większości bowiem te luksusowe narzuty i koce są wyprodukowane z 100% polyestru.

 

Darujte hřejivý pocit – darujte deku

Nie wiesz, co podarować mamie, babci i dalszym krewnym? Albo zostałeś zaproszony na ślub i zastanawiasz się nad prezentem ślubnym? Podaruj koc z naszej oferty! Koce Astratex dostarczamy w opakowaniu prezentowym, więc nie będziesz musiał się nawet martwić o ich zapakowanie. Ofiaruj praktyczny prezent, który zostanie wykorzystany, a jednocześnie będzie cieszył. Są to naprawdę wysokogatunkowe koce, więc prezent na pewno nie będzie nietrafiony – wręcz przeciwnie.

Ogrzej się ciepłym kocem z Astratex.pl!

Newsletter

Czy chcesz być informowany o nowościach?Czy chcesz być informowany o nowościach?

Edycja, zrezygnuj