713 822 963
MENU

Koce

Ogrzej się w chłodne zimowe wieczory. Luksusowe koce z naszej oferty nie tylko doskonale ogrzewają, lecz także są znakomitym dodatkiem do Twojego salonu. Ich design bowiem ma bardzo wysoki poziom, więc będą również cieszyły Twoje oko. Oprócz tego są bardzo dobrej jakości, miękkie i miłe w dotyku. Pokocha je cała Twoja rodzina.
 
Nie wahaj się i przejrzyj naszą ofertę. Spośród najrozmaitszych wzorów i kolorów z pewnością wybierzesz coś sobie i Ty!

Koc do ogrzania się i jako narzuta

Ponieważ nasze koce  naprawdę mają przepiękny design, nie musisz używać ich tylko do ogrzania się. Dzięki niezwykłym wzorom i atrakcyjnym kolorom możesz ich używać także jako narzutę na fotel albo na łóżko, co nada Twojemu salonowi lub sypialni szczególny wygląd. A gdyby na przykład Twoim dzieciom zdarzyłoby się je ubrudzić, możesz je wyprać w pralce w temperaturze do 30 °C. W większości bowiem te luksusowe narzuty i koce są wyprodukowane z 100% polyestru.

 

Darujte hřejivý pocit – darujte deku

Nie wiesz, co podarować mamie, babci i dalszym krewnym? Albo zostałeś zaproszony na ślub i zastanawiasz się nad prezentem ślubnym? Podaruj koc z naszej oferty! Koce Astratex dostarczamy w opakowaniu prezentowym, więc nie będziesz musiał się nawet martwić o ich zapakowanie. Ofiaruj praktyczny prezent, który zostanie wykorzystany, a jednocześnie będzie cieszył. Są to naprawdę wysokogatunkowe koce, więc prezent na pewno nie będzie nietrafiony – wręcz przeciwnie.

Ogrzej się ciepłym kocem z Astratex.pl!

Newsletter

Czy chcesz być informowany o nowościach?Czy chcesz być informowany o nowościach?

Edycja, zrezygnuj