713 822 963
MENU

Kołdry

Oprócz wysokogatunkowych poduszek i materaców przeszywane kołdry  lub pierzyny z włókien kanalikowych są kolejnym składnikiem  przepisu na satysfakcjonujący sen. Któż nie uwielbia zawijać się w ciepłą pierzynę aż po uszy? Dlatego oferujemy Ci szeroki wybór asortymentu – wysokiej jakości antyalergiczne kołdry lub kołdry termiczne czeskich producentów. Znajdziesz u nas także francuskie kołdry lub przeszywane pierzyny dla dzieci. Złóż więc zamówienie dokładnie dopasowane do swoichpotrzeb i zapewnij sobie wygodę na całą noc. W końcu pod kołdrą spędzasz nawet jedną trzecią dnia, toteż zainwestuj w jakość.

Spraw sobie przeszywaną kołdrę lub pierzynę w takiej jakości, na jaką zasługujesz!


Kołdry i pierzyny termiczne na cały rok

W lecie gorąco, a w zimie zimno? Z naszymi kołdrami już nie. Oferujemy Ci wysokogatunkowe kołdry i pierzyny na letnie i zimowe miesiące oraz sprytne całoroczne ze znakomitą termoregulacją (zwane także kołdrami termo lub thermo).

Znajdź produkt zapewniający właściwe ciepło i nie marznij niepotrzebnie, a także nie rozkopuj się w łóżku z powodu upału. Przychodzimy bowiem do Ciebie z zimowymi i letnimi kołdrami we wszystkich pożądanych rozmiarach. Ciesz się maksymalnie godzinami spędzonymi  w łóżku i odkryj wygodę, którą zapewniają kołdry w połączeniu z naszą pościelą.

Aby Twój  sen był jeszcze bardziej spokojny, do kołdry polecami także przeszywane poduszki z włókien kanalikowych. Pamiętaj także o ochraniaczu materaca i o narzucie na łóżko

Newsletter

Czy chcesz być informowany o nowościach?Czy chcesz być informowany o nowościach?

Edycja, zrezygnuj