713 822 963
MENU

Kołdry

Kolejnym składnikiem przepisu na satysfakcjonujący sen oprócz wysokiej jakości poduszek i materaców są pikowane kołdry lub pierzyny z włókien syntetycznych. W naszej ofercie znajdziesz wysokogatunkowe kołdry antyalergiczne, kołdry termiczne czeskich producentów, kołdry francuskie albo pikowane pierzynki dla dzieci. Możesz wybierać pomiędzy lekkimi kołdrami na letnie miesiące, grubszymi kołdrami na zimę albo inteligentnymi kołdrami całorocznymi o znakomitych właściwościach termoregulacyjnych.

Kołdry i pierzyny termiczne na cały rok

W lecie gorąco, a w zimie zimno? Z naszymi kołdrami już nie. Oferujemy Ci wysokogatunkowe kołdry i pierzyny na letnie i zimowe miesiące oraz sprytne całoroczne ze znakomitą termoregulacją (zwane także kołdrami termo lub thermo).

Znajdź produkt zapewniający właściwe ciepło i nie marznij niepotrzebnie, a także nie rozkopuj się w łóżku z powodu upału. Przychodzimy bowiem do Ciebie z zimowymi i letnimi kołdrami we wszystkich pożądanych rozmiarach. Ciesz się maksymalnie godzinami spędzonymi  w łóżku i odkryj wygodę, którą zapewniają kołdry w połączeniu z naszą pościelą.

Aby Twój  sen był jeszcze bardziej spokojny, do kołdry polecami także przeszywane poduszki z włókien kanalikowych. Pamiętaj także o ochraniaczu materaca i o narzucie na łóżko

Newsletter

Czy chcesz być informowany o nowościach?Czy chcesz być informowany o nowościach?

Edycja, zrezygnuj