713 822 963
MENU

Pościel dziecięca

Wesoła i kolorowa pościel dziecięca jest ważną częścią każdego pokoju dziecięcego. Jaskrawe kolory rozjaśniają całe pomieszczenie a ulubione motywy dziecięce szybko przypadają do gustu Państwa młodszym i starszym latoroślom. I nie chodzi o to, czy dzieci kochają bohaterów filmów animowanych czy wolą tradycyjne obrazki dla dziewczynek lub chłopców, ale również zwierzątka i kwiatki. Dlatego wybierzcie Państwo dla swoich maluszków taką pościel, która sprawi im radość i w której będzie im się dobrze spało - w rozmiarach łóżeczka dziecięcego albo standardowych.


Pościel dziecięca jako prezent

Bielizna pościelowa nie należy raczej do prezentów, o które dzieci prosiłyby co roku św. Mikołaja. Nie znaczy to jednak, że kupując ją nie sprawicie im radości. Jeżeli waszym zwyczajem jest dawanie dziecku pod choinkę lub na urodziny większej liczby prezentów, pościel może okazać się ciekawą propozycją inną od gier i zabawek. Ponadto nie musicie się Państwo obawiać, że zostanie niewykorzystana lub po dwóch dniach porzucona gdzieś w kącie, w którym już pozostanie. Pościel dziecięca jest również świetnym prezentem dla przyszłych mam.

 

Pościel dziecięca ze 100% bawełny

Zdajemy sobie sprawę, jak ważne jest zdrowie Państwa dzieci , i dlatego w  naszej ofercie pościeli dziecięcej znajdziecie bieliznę wykonaną wyłącznie ze 100% naturalnej bawełny. Bawełna jest bardzo miłym materiałem. Nie drażni skóry i jest miła w dotyku. Dzięki dużej chłonności Wasze pociechy przez całą noc będą miały maksimum wygody. Jeżeli natomiast wybierzecie wersję w  o wyglądzie krepy, nie będziecie musieli martwić się o prasowanie.

Sprawcie swoim dzieciom pościel z ulubionymi, zabawnymi motywami i pozwólcie aby czuły się jak w puchu.

Newsletter

Czy chcesz być informowany o nowościach?Czy chcesz być informowany o nowościach?

Edycja, zrezygnuj