713 822 963 (8.00 - 17.00) 713 822 963 (8.00 - 17.00)

713 822 963 (8.00 - 17.00) POTRZEBUJESZ POMOCY? 713 822 963 (8.00 - 17.00) (8.00 - 17.00)

Brafitting
0
Do darmowej dostawy brakuje XXX zł (9999,- Kč)

Pościel dziecięca

Filtrowanie

 

Wesoła i kolorowa pościel dziecięca jest ważną częścią każdego pokoiku i łóżeczka. Żywe kolory rozjaśnią całe pomieszczenie, a ulubione dziecięce motywy,  nie tylko zwierzątek, natychmiast pokochają Twoje małe i większe pociechy. Niezależnie od tego, czy upodobały sobie bohaterów kreskówek, czy preferują tradycyjne obrazki dla dziewczynek, chłopców, a może np. bieliznę pościelową w zwierzątka lub kwiatki.

Dlatego wybierz dla swoich maluchów taką pościel, która je ucieszy i w której będzie im się słodko zasypiało – w rozmiarach odpowiednich do łóżeczka dziecięcego i do dużych łóżek.

Pościel jako prezent

Dziecięca bielizna pościelowa co prawda nie należy do prezentów, o które dzieci co roku prosiłyby w listach do Świętego Mikołaja, ale to nie oznacza, że Twoje pociechy by się z niej nie ucieszyły. Jeśli masz zwyczaj dawania pod choinkę lub na urodziny więcej prezentów, pościel dla Twoich dzieci z pewnością będzie ciekawą rzeczą pośród mnóstwa zabawek i gier. Ponadto nie musisz się obawiać, że nie będzie używana lub że po dwóch dniach pójdzie w kąt, gdzie zostanie już na zawsze. Dziecięca bielizna pościelowa jest także świetnym prezentem dla przyszłej mamy jako dodatek do łóżeczka.

Zerknij także na pozostałe produkty dziecięce   – ręczniki, piżamy, maty sensoryczne i inne niezbędne rzeczy.

 

Pościel ze 100% bawełny

Wiemy, jak ważne jest dla Ciebie zdrowie Twoich dzieci, dlatego w naszej ofercie dziecięcej bielizny pościelowej znajdziesz wszystko uszyte wyłącznie ze 100% naturalnej bawełny. Bawełna jest bardzo miłym materiałem, nie podrażnia skóry i jest bardzo miła w dotyku. Dzięki wysokiej chłonności Twoje pociechy będą miały przez całą noc maksymalny komfort. A jeśli wybierzesz pościel z krepy, nie będziesz musiał się męczyć z prasowaniem.

Spraw swoim dzieciom pościel w ulubione zabawne wzory i spraw, by usypiając miały miękko jak w puchu.

Newsletter

Czy chcesz być informowany o nowościach?Zapisz się na newsletter i zyskaj 25 zł

Edycja, zrezygnuj