713 822 963
MENU

Pościel dziecięca

Wesoła i kolorowa pościel dla dzieci jest ważną częścią wystroju każdego pokoiku. Świetliste kolory rozjaśnią pomieszczenie, a ulubione dziecięce motywy ucieszą małe i starsze dzieci. Jeśli Twoje pociechy kochają bohaterów filmów animowanych, zwierzęta albo na przykład literki, w naszej ofercie z pewnością znajdziesz pościel, w której będzie im się smacznie spało. Bieliznę pościelową z wesołymi dziecięcymi motywami oferujemy w rozmiarach odpowiednich zarówno do małego łóżeczka, jak i zwykłego łóżka.

Pościel jako prezent

Dziecięca bielizna pościelowa co prawda nie należy do prezentów, o które dzieci co roku prosiłyby w listach do Świętego Mikołaja, ale to nie oznacza, że Twoje pociechy by się z niej nie ucieszyły. Jeśli masz zwyczaj dawania pod choinkę lub na urodziny więcej prezentów, pościel dla Twoich dzieci z pewnością będzie ciekawą rzeczą pośród mnóstwa zabawek i gier. Ponadto nie musisz się obawiać, że nie będzie używana lub że po dwóch dniach pójdzie w kąt, gdzie zostanie już na zawsze. Dziecięca bielizna pościelowa jest także świetnym prezentem dla przyszłej mamy jako dodatek do łóżeczka.

Zerknij także na pozostałe produkty dziecięce   – ręczniki, piżamy, maty sensoryczne i inne niezbędne rzeczy.

 

Pościel ze 100% bawełny

Wiemy, jak ważne jest dla Ciebie zdrowie Twoich dzieci, dlatego w naszej ofercie dziecięcej bielizny pościelowej znajdziesz wszystko uszyte wyłącznie ze 100% naturalnej bawełny. Bawełna jest bardzo miłym materiałem, nie podrażnia skóry i jest bardzo miła w dotyku. Dzięki wysokiej chłonności Twoje pociechy będą miały przez całą noc maksymalny komfort. A jeśli wybierzesz pościel z krepy, nie będziesz musiał się męczyć z prasowaniem.

Spraw swoim dzieciom pościel w ulubione zabawne wzory i spraw, by usypiając miały miękko jak w puchu.

Newsletter

Czy chcesz być informowany o nowościach?Czy chcesz być informowany o nowościach?

Edycja, zrezygnuj