713 822 963
MENU

Pościel z satyny bawełnianej

Pościel z satyny bawełnianej to pełnoprawny następca bielizny pościelowej z bawełny. Jest bardzo miła w dotyku, a ponadto zachowuje wszystkie znakomite właściwości bawełny jako naturalnego materiału. Pościel ta jest produkowana z delikatnej czesanej przędzy bawełnianej, którą charakteryzuje naturalny połysk. Dzięki temu, że materiał jest gęsto tkany, pościel jest bardzo mocna i trwała. Satyna bawełniana ponadto w zimie ogrzewa, a w lecie przyjemnie chłodzi.

Satyna bawełniana – przyszłość sypialni

 

Naturalny materiał, który  skupia w sobie najlepsze właściwości bawełny i satyny. Po pierwsze nie chłodzi i się nie ślizga ,a jednocześnie zachowuje luksusowy wygląd. Możesz jej więc używać również w miesiącach zimowych, kiedy lekki chłód w odróżnieniu od lata nie jest zbyt pożądany. Pościel możesz także prać w pralce – w 40°C i wywróconą na drugą stronę, nie jest jednak wskazane suszenie jej w suszarce.
 
 

Satynowa pościel w wielu wzorach i kolorach

 

W naszej ofercie znajdziesz produkty z satyny bawełnianej w wielu różnych kolorach i wzorach. Zawartość bawełny w tkaninie zapewnia jasne kolory. Oferujemy nowoczesne wzory, które nadają pościleli luksusowy wygląd i szczególny urok. Bieliznę pościelową przygotowali dla Ciebie projektanci marek Dante, Greno, Astratex i wielu innych.
 
Podaruj sobie luksus w postaci miłej bielizny z Astratex.pl!

Newsletter

Czy chcesz być informowany o nowościach?Czy chcesz być informowany o nowościach?

Edycja, zrezygnuj