713 822 963
MENU

Pościel z gładkiej bawełny

Bawełniana pościel nie tylko dla miłośników klasycznej bielizny pościelowej. Wypróbuj także pościel z perkalu lub gładkiej bawełny. Mowa o 100% bawełnie, która zachowuje swój kształt i jasne koloru oraz jest bardzo miła w dotyku. 

Wybieraj spośród nieprzebranego mnóstwa nowoczesnych i klasycznych wzorów oraz kolorów. W naszej ofercie znajdziesz także bawełnianą pościel dziecięcą z ulubionymi dziecięcymi bohaterami i zabawnymi obrazkami.


Bielizna z bawełny także dla wysokich

Wnbsp;naszej ofercie znajdziesz bieliznę pościelową z bawełny, którą do pojedynczych łóżek produkuje się w dwóch rozmiarach – standardowym 140 x 200 i przedłużonym do 140 x 220, który docenią przede wszystkim wysocy mężczyźni. Już nie będą Ci marzły nogi! Bieliznę pościelową sprzedajemy w kompletach zawierających kołdrę i poduszkę. W naszej ofercie znajdziesz także bawełnianą pościel do podwójnego łóżka.
 

Gładka bawełna 

Pościel bawełniana już od lat znajduje się na  absolutnym topie, jeśli chodzi o bieliznę pościelową. Przez ten czas jednak także produkcja bawełny pokonała kawał drogi, dlatego dziś możemy zaoferować Ci materiały klasy pierwszej.

Newsletter

Czy chcesz być informowany o nowościach?Czy chcesz być informowany o nowościach?

Edycja, zrezygnuj