713 822 963
MENU

Pościel z gładkiej bawełny

Pościel bawełniana ucieszy nie tylko miłośników klasycznej bielizny pościelowej. Wypróbuj też pościel z miękkiego, naturalnie matowego perkalu albo z gładkiej bawełny. Stuprocentowa bawełna jest miękka i przewiewna, a po wielokrotnym praniu zachowuje swój kształt i jasne kolory. Ponadto jest bardzo miła w dotyku. Wybieraj z nieprzebranego mnóstwa nowoczesnych i klasycznych wzorów oraz kolorów. W naszej ofercie znajdziesz również bawełnianą pościel dla dzieci z ulubionymi dziecięcymi bohaterami i wesołymi obrazkami.

Bielizna z bawełny także dla wysokich

Wnbsp;naszej ofercie znajdziesz bieliznę pościelową z bawełny, którą do pojedynczych łóżek produkuje się w dwóch rozmiarach – standardowym 140 x 200 i przedłużonym do 140 x 220, który docenią przede wszystkim wysocy mężczyźni. Już nie będą Ci marzły nogi! Bieliznę pościelową sprzedajemy w kompletach zawierających kołdrę i poduszkę. W naszej ofercie znajdziesz także bawełnianą pościel do podwójnego łóżka.
 

Gładka bawełna 

Pościel bawełniana już od lat znajduje się na  absolutnym topie, jeśli chodzi o bieliznę pościelową. Przez ten czas jednak także produkcja bawełny pokonała kawał drogi, dlatego dziś możemy zaoferować Ci materiały klasy pierwszej.

Newsletter

Czy chcesz być informowany o nowościach?Czy chcesz być informowany o nowościach?

Edycja, zrezygnuj