713 822 963
MENU

Pościel z krepy

Dobrej jakości pościel z krepy doda charakteru waszej sypialni. Technologia krepowania zapewnia atrakcyjny i oryginalny wygląd. Z pewnością docenicie Państwo również to, że wszystkie te pościele mają praktyczne zapięcie na suwak. Panie będą zadowolone, bokrepy nie trzeba prasować!
 
Uszyte ze 100% bawełny, która zachowuje kolor i kształt. Proponujemy Państwu bieliznę pościelową w standardowych i przedłużonych rozmiarach, co z pewnością docenią bardzo wysokie osoby - nogi już wam nie zmarzną!
 
Połóżcie się w praktycznej pościeli o ciekawym wyglądzie z Astratex.pl!

Krepa o eleganckich wzorach

Dzięki nowoczesnym technologiom już dzisiaj możecie Państwo kupić bieliznę pościelową, która rozświetli wasze łóżko. Komplety marki Dante produkowane są w niewiarygodnie pięknych wzorach, które pasują do każdej eleganckiej sypialni. Wymieńcie swoją starą jednokolorową pościel na  współczesną i modną, w której będziecie usypiać z prawdziwą przyjemnością. Komplety z krepy  są bardzo praktyczne i doskonale wyglądają.

Pozwólcie oczarować się pościeli z bawełnianej krepy i kupcie ją do swojej sypialni. Spójrzcie jednak również na pozostałe dobrej jakości pościele  z Astratex.pl. Zaciekawić może Państwa również bielizna pościelowa z makodżerseju. Jeżeli potrzebujecie porady związanej z wyborem materiału, nie wahajcie się zapytać.

 

Zapomnij o prasowaniu. Na dobre!

Nie wierzycie w to, że bielizny pościelowej naprawdę nie trzeba prać? Naprawdę nie trzeba. Prasując krepę, dodawalibyście sobie pracy, a w dodatku zniszczylibyście materiał.

Ta specjalna tkanina (w naszej ofercie ze 100% bawełny) powstaje dzięki specjalnym walcom, które wytłaczają w nim typowy przestrzenny wzór. Prasując wyrównalibyście materiał i uzyskali zwykłą pościel bawełnianą  - jednak rozciągniętą w różnych miejscach. 

Więc na zawsze zapomnijcie o prasowaniu pościeli z bawełnianej krepy!

Newsletter

Czy chcesz być informowany o nowościach?Czy chcesz być informowany o nowościach?

Edycja, zrezygnuj