713 822 963
MENU

Ścierki kuchenne

Ścierki już od dawna nie są tylko praktyczną pomocą przy gotowaniu. Również nimi zainteresowali się bowiem projektanci i uczynili je pełnoprawnymi dodatkami do kuchni. Świeże kombinacje kolorystyczne, ciekawe i stylowe wzory, a przede wszystkim wysoka jakość wykonania – dokładnie takie ścierki znajdziesz w naszej ofercie. Możesz wybierać pomiędzy ścierkami z bardzo chłonnej bawełny egipskiej, z wypukłym waflowym wzorem albo ścierkami żakardowymi. Opakowanie ścierek zawierające więcej sztuk może być także praktycznym prezentem.

Ścierki kuchenne jako prezent

Podarować komuś ścierkę kuchenną? Mówicie, że to zły pomysł? Że takiego prezentu nikt nie doceni? Męża tym raczej nie zachwycicie, ale żona, która codziennie spędza w kuchni kilka godzin, może być zadowolona. Ścierki kuchenne z naszej oferty nie są zwykłymi nudnymi kawałkami materiału, ale dopracowanymi produktami o zachwycającym wyglądzie z materiałów najwyższej jakości. 100% bawełna wygląda luksusowo i cechują ją najlepsze właściwości.

Bawełniane ścierki kuchenne docenią przede wszystkim babcie, które uwielbiają praktyczne prezenty! W najgorszym razie wnuczęta dostaną od babci dobrej jakości ścierki kuchenne do wyposażenia domu. W naszym asortymencie znajdziecie Państwo również wzorzyste ścierki kuchenne, które ucieszą przyjaciela, który urządza nowe mieszkanie, ścierki z wesołymi motywami - praktycznie dla każdego

Newsletter

Czy chcesz być informowany o nowościach?Czy chcesz być informowany o nowościach?

Edycja, zrezygnuj